Dramat Bogusi z “Rolnik szuka żony”. Sąsiedzi opowiedzieli o jej aktualnym stanie..

Wiadomości

Bohater programu TVP “Rolnik szuka żony” nie żyje. W jakim stanie jest jego ukochana?

Tragiczna śmierć Krzysztofa Pachuckiego wstrząsnęła wszystkimi fanami programu “Rolnik szuka żony”. Zmagający się z depresją mężczyzna popełnił samobójstwo, pogrążając w rozpaczy swoją niedawno poślubioną żonę. Bogusławie oświadczył się w ósmej edycji programu.

Jak ustalił “Super Express” mężczyzna miał depresję. Odejście żony oraz wyprowadzka trójki dorosłych już dzieci sprawiły, że stracił sens życia w udział w “Rolniku” miał być szansą na to, by poznać kogoś i wraz z nim znosić cienie i blaski codzienności.

Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych – Jastrząb Post cytuje swojego informatora.

Jak radzi sobie kobieta? Jej sąsiedzi w rozmowie z “Super Expressem” przyznają, że jest z nią nie najlepiej. – Bogusia jest zrozpaczona śmiercią Krzysztofa. Wciąż przebywa w jego gospodarstwie, rzadko wychodzi z domu – donoszą.

Szczęśliwie kobieta nie została całkiem sama. Do domu swego ojca zjechał mieszkający w Poznaniu syn, który dotrzymuje jej towarzystwa i wsparcia.

Ostrzeżenie IMGW

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem w centrum i na południu Polski. Towarzyszące im porywy wiatru mogą dochodzić do 70 kilometrów na godzinę.

– Burze, zwłaszcza na obszarze wschodniej i centralnej Polski, nadal mogą być groźne. Może spaść do 30, nawet lokalnie na Podlasiu do 35 litrów deszczu na mkw. Porywy wiatru w burzach mogą osiągać do 70-75 km/h. Na północnym zachodzie też musimy liczyć się z burzami, ale one będą miały zdecydowanie niższe natężenie, może spaść w nich do 15 litrów deszczu na mkw., a porywy wiatru nie powinny przekroczyć 60 km/h – zaznaczył synoptyk IMGW.

Wskazano, że w województwach: śląskim, małopolskim i podkarpackim aktywność burz największa będzie w godzinach wczesnoporannych oraz po południu i wieczorem.

W centrum kraju ostrzeżenia IMGW obowiązują w środę do wczesnych godzin porannych, a na południu – do późnych godzin wieczornych.

Mimo że pogoda zapowiada się niezbyt ciekawie, IMGW podkreśla, że w ciągu dnia będzie dosyć ciepło. W całym kraju termometry będą wskazywać przeważnie od 20 st. C. do 29 st. C.