Jest nagranie z wnętrza samochodu tuż przed tragicznym wypadkiem w Krakowie

Wiadomości

W wyniku dachowania Renault Mégane przy moście Dębnickim w Krakowie zginęło czterech młodych ludzi. Policja opublikowała nagranie z monitoringu, ale w sieci pojawił się film z wnętrza samochodu.

W sieci pojawiło się drugie nagranie, tym razem z wnętrza samochodu, które rozbiło się w nocy z 14 na 15 lipca. Młodzi mężczyźni nagrywali swoje nocne rajdy ulicami Krakowa. Nagranie z wnętrza samochodu udostępniło TVP Info.  Na nagraniu słychać głos mężczyzny, który mówi:

“Dobra, już k***a, starczy”. 

Wszystkie ustalenia wskazują, że to Patryk P. kierował wskazanym samochodem. W szczególności wskazują na to czynności identyfikacyjne na miejscu zdarzenia, materiał fotograficzny i nagranie z monitoringu ulicznego, na którym widać jak Patryk P. chwilę przed wypadkiem wsiada za kierownicę swego samochodu – przekazał Sebastian Gleń.

Patryk, podobnie jak jego mama, kochał motoryzację. Sylwia Peretti zdawała sobie sprawę z tego, że jej syn powinien jeździć po torze wyścigowym, a nie po ulicach, o czym wspomniała w jednym z wywiadów.