KOSZMARNE WIEŚCI… NIE DAWNO WZIĄŁ ŚLUB A TERAZ DOWIEDZIELIŚMY SIĘ NAJGORSZEGO… [*]

Wiadomości

Nie żyje jeden z uczestników programu: “Rolnik szuka żony”. 

Smutne wieści dla widzów programu: „Rolnik szuka żony”. W poniedziałek świat mediów obiegła informacja o niespodziewanej śmierci jednego z uczestników 8. edycji programu. Krzysztof Pachucki zmarł w wieku 56 lat. Rolnik odszedł 2 czerwca 2022 roku. Pozostawił pogrążonych w smutku żonę Bogusię oraz najbliższych.

Informację o śmierci Krzysztofa potwierdził “Super Expressowi” też sąsiad rolnika.

– To był wspaniały człowiek

, ale nie miał łatwego życia i nie radził sobie ze stratą. Najpierw zostawiła go żona, potem dzieci wyszły z domu i założyły swoje rodziny, co jest normalne, ale on czuł się przeraźliwie samotny. To dlatego poszedł do ‘Rolnika’, by znaleźć kobietę, która będzie dzieliła z nim codzienność – powiedział informator tabloidu.

Klepsydra informująca o pogrzebie znalazła się m.in. na jednej z fanowskich grup. Wynika z niej, że pogrzeb Krzysztofa odbył się w minioną sobotę w Świętajnie.

Spoczywaj w pokoju [*]

Tusk zamieścił film ze stacji Orlenu

Prawdy nie przykryją, za taką cenę Kaczyński nie najeździ się po Polsce – mówił w poniedziałek szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk na jednej ze stacji paliw Orlenu, gdzie litr Pb95 kosztował 8,07 zł.

Lider PO, który w poniedziałek składa wizytę w województwie dolnośląskim, zatrzymał się po drodze do Kotliny Kłodzkiej na jednej ze stacji paliw Orlenu i nagrał krótką wypowiedź stojąc przed pylonem. 

– Pamiętacie może, kiedy w sobotę internet zalała niewiarygodna liczba zdjęć polityków PiS ze stacji Orlenu, gdzie stali właśnie przed takimi pylonami, jednak po stronie, gdzie nie ma ceny – mówił Donald Tusk w filmiku opublikowanym na Twitterze. 

Następnie przeszedł na drugą stronę pylonu, gdzie prezentowane są aktualne ceny paliw.
– Nie wiem, czy wyraźnie widać, ale podpowiem: 8 zł 7 groszy – dziewięćdziesiątka piątka [litr benzyny PB95 – przyp. red.]. Teraz już wiecie, dlaczego zdjęcia robili z tamtej strony. Ale prawdy nie przykryją. Za taką cenę Kaczyński nie najeździ się po Polsce – podsumował Donald Tusk.