Nie żyje 30-letni policjant. Tragiczne wieści

Wiadomości

Nie żyje policjant z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi (woj. kujawsko-pomorskie) Mateusz Sikora. Jak podała TVP3 Bydgoszcz, 30-letni funkcjonariusz zginął tragicznie w sobotnim wypadku, gdy jego auto osobowe zderzyło się w miejscowości Kąpie z ciężarówką wiozącą kamienie. Policjant zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Kąpie (gm. Łabiszyn, woj. kujawsko-pomorskie). W sobotę 8 czerwca samochód ciężarowy zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowym autem.

O jego śmierci poinformowali koledzy i koleżanki z policji w Tucholi (woj. kujawsko-pomorskie).

“Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, starszego posterunkowego Mateusza Sikory. Jego odejście jest dla nas ogromną stratą. Był człowiekiem o wielkim sercu. Zawsze pomocny i otwarty na ludzi. Będzie nam Ciebie brakowało!” — czytamy na stronie komendy policji w Tucholi.

Kierujący pojazdem ciężarowym marki Man, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem suzuki vitara. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 30-letni kierowca suzuki. 55-letni kierowca ciężarówki trafił do szpitala – poinformował aspirant Michał Robakowski z Komendy Powiatowej Policji w Żninie.

Decyzją prokuratora, kierowca ciężarówki został zatrzymany. W poniedziałek w prokuraturze wykonywane będą czynności procesowe z jego udziałem.

Spoczywaj w pokoju [*]