Te sygnały świadczą, że Twój partner nie jest z Tobą szczęśliwy

Wiadomości

Początki związków są zazwyczaj dynamiczne, obiecujące i pełne namiętności. Zdarza się jednak, że wraz z upływem czasu zaczynamy odczuwać w związku dystans. W takich momentach zadajemy sobie pytanie “czy on mnie wciąż kocha?”. Oto kilka sygnałów świadczących o tym, że partner stracił nami zainteresowanie, lub też myśli o innej kobiecie.

Wrażliwość na emocjonalne stany i wzajemne zrozumienie na pewno okaże się pomocne i wzniesie wasz związek na wyższy poziom. Czasami jednak dobre słowo nie wystarczy i trzeba sięgnąć po radę specjalisty.

Słaby kontakt

Jeśli przestał odbierać telefony, nie odpisuje na wiadomości i nie śpieszy mu się do spotkania z Tobą, to być może trzyma cię na dystans. Wasz kontakt nie sprawia mu już przyjemności, a wręcz jest męczący.

Dotyczy to oczywiście sytuacji, kiedy brak kontaktu się przedłuża.

Milczy dłużej niż zwykle

Mężczyźni są dosyć przewidywalni – jeśli się cieszą, okazują swoją radość, a kiedy smucą, nagle przestają odzywać… Jeśli Twój facet stał się milczący i przygaszony, a na horyzoncie nie ma żadnych “cichych dni”, prawdopodobnie musi coś mocno przeżywać, albo intensywnie o czymś myśleć.

dystans emocjonalny (nieodpowiadanie na potrzeby partnera, pozostawianie go niewysłuchanego, odtrąconego, zdezorientowanego),

brak chęci do rozwiązywania problemów (niechęć do rozmów, konfrontacji, poszukiwania rozwiązań satysfakcjonujących obie strony),

mniej intymności oraz okazywania uczuć (oddalanie się fizyczne oraz uczuciowe, brak czułych gestów oraz innego rodzaju sposobów okazywania miłości),

Wywołuje kłótnię

Jeśli on zaczął wywoływać kłótnie o najmniejsze bzdety, to prawdopodobnie chce wciąż trzymać cię na dystans. Po kłótni można ze sobą nie rozmawiać. Być może nie chce być już w tym związku, ale nie jest w stanie podjąć decyzji.

Gdy słowa takie jak “kocham cię”, czy “jesteś dla mnie ważna” odchodzą w zapomnienie to sygnał, którego nie należy lekceważyć.

O poważnych problemach w relacji informują również takie znaki jak brak zainteresowania tym, co robimy lub też brak troski o nasze bezpieczeństwo.

Jeśli on planuje swoją przyszłość nie uwzględniając cię w niej, to możesz być prawie pewna, że nie planuje również kontynuować waszego związku.