Tragiczne wieści. Nie żyje uwielbiany aktor znany m.in z “M jak miłość”, “Klan”, “Ojciec Mateusz”

Wiadomości

Nie żyje Krzysztof Kęczkowski – aktor, muzyk i kompozytor. Zmarł nagle na serce 8 czerwca 2023 roku w wieku 51 lat.

Był muzykiem i aktorem. Pojawił się m.in. w takich serialowych produkcjach jak “Ojciec Mateusz”, “Klan” czy “M jak miłość”. Pracował również na planie filmu “Pitbull. Nowe porządki”. Krzysztof Kęczkowski zmarł nagle.

Krzysztof Kęczkowski zmarł 8 czerwca 2023 roku. Przeżył 51 lat. Pochodził z muzykalnej rodziny. Jego wuj Waldemar Kęczkowski był uznanym perkusistą. Krzysztof poszedł w ślady wuja, ale wybrał inny instrument – klawisze.

O śmierci Krzysztofa Kęczkowskiego poinformował Jerzy Kaczmarek. Przejęty śmiercią aktora, zamieścił wzruszający wpis na łamach Facebooka.

– Boże święty, jak dziś dostałem taką wiadomość (jechałem samochodem wtedy), musiałem stanąć i przez długi czas nie mogłem ochłonąć i do tej pory nie mogę ochłonąć, zdając sobie sprawę, że coś takiego miało miejsce […] Wczoraj zmarł nagle na serce nasz przyjaciel, znakomity pianista, mój serdeczny przyjaciel i wieloletni uczestnik naszych spotkań – Krzysiu Kęczkowski vel Fictor Forbandov […]Był wspaniałym muzykiem, przyjaznym dla wszystkich, skromnym, o wielkim potencjale muzycznym – napisał przyjaciel aktora, Jerzy Kaczmarek, we swoim emocjonalnym wpisie.