Zacznie się już dzisiaj w Biedronce! Potężne promocje

Wiadomości

Już od poniedziałku, 17 czerwca, Biedronka wprowadza do swojej oferty wspaniałe zabawki, które z pewnością umilą letnie dni najmłodszym. Promocja będzie trwać do niedzieli, 30 czerwca, i obejmuje szeroki wybór interesujących i kreatywnych produktów. To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w nowe zabawki na wakacje!

W zestawie za jedyne 19,99 zł znajdziemy losową kulkę i skórkę do przebrania, każda z unikalną historią i supermocą. Kolekcjonerskie Odlotowe Coolkulki to bohaterowie, roboty i robale, które można zbierać i wymieniać, tworząc własne kolekcje.

W cenie 29,99 zł za sztukę lub zestaw dostępne będą pojazdy do piasku, takie jak spychacz z 2 łyżkami, traktor z przyczepą, kosz z warzywami i owocami oraz suszarka z kuchennymi akcesoriami. Te zabawki zapewnią dzieciom mnóstwo radości i kreatywnej zabawy na świeżym powietrzu.

Za 14,99 zł można nabyć zestaw do puszczania baniek mydlanych z zabawką, która zawiera:

  • uchwyty do puszczania baniek
  • gwizdek ptaszek lub tukan z efektem dźwiękowym
  • bańkotekę
  • karuzelę na korbkę

Różnokolorowe yo-yo w cenie 26,99 zł to klasyczna zabawka, która nie wymaga nawijania, zapewniając dzieciom wiele godzin aktywnej zabawy.

Popularna gra UNO za 24,99 zł za opakowanie to propozycja na letnie wieczory. W ofercie dostępne są różne wersje gry, takie jak UNO Flip!, Życzenie, Harry Potter oraz Minecraft. Gra UNO zapewnia emocjonującą rozrywkę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dzięki prostym zasadom i zaskakującym zwrotom akcji.

W ofercie znajduje się również papier ksero A4 biały, 500 arkuszy za 14,99 zł. Papier jest idealny do drukarek laserowych, atramentowych, kserokopiarek i faksów.

Atrakcyjne Ceny: Promocje pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy, jednocześnie zapewniając dzieciom nowe, interesujące zabawki.

Szeroki Wybór: W ofercie znajdują się zabawki różnego rodzaju, co pozwala na dopasowanie ich do zainteresowań każdego dziecka.

Kreatywna Zabawa: Zabawki dostępne w Biedronce wspierają rozwój kreatywności, koordynacji i wyobraźni dzieci.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Biedronka od 17 do 30 czerwca oferuje szeroki wybór fantastycznych zabawek, które umilą letnie dni najmłodszym. Od kolekcjonerskich Coolkulek, przez kreatywne pojazdy do piasku, po klasyczne gry karciane i zabawki takie jak yo-yo i bańki mydlane – każdy znajdzie coś dla siebie.

Przygotujcie się na zakupy i sprawcie, aby letnie dni waszych dzieci były pełne radości i niezapomnianej zabawy. Biedronka zaprasza na wyjątkowe promocje – dla takich cen warto robić zakupy!