Pij ten napój codziennie przez 5 dni, a stracisz nawet do 2,5 kg podczas snu – to naprawdę działa!

Inne

Problem z nadwagą dotyka coraz większą ilość osób. Według danych ze Światowej Organizacji Zdrowia ponad 2 mld ludzi na świecie ma znacznie podniesioną masę ciała. Tylko w Polsce, co drugi Polak jest otyły lub cierpi na nadwagę!

Wielu z nas dla utraty wagi jest w stanie zrobić dosłownie wszystko! Jednak jedyny sprawdzony sposób na piękną i smukłą sylwetkę to przede wszystkim zdrowe i racjonalne odżywianie oraz codzienne ćwiczenia – chociażby popołudniowy, szybki spacer. Dobrze jest także poprawić swój metabolizm, który potrafi mocno spowolnić, kiedy przez dłuższy czas prowadzimy niezdrowy tryb życia.

Przedstawiamy Wam przepis na świetny napój, który nie tylko wybornie smakuje, ale także pomoże Wam pobudzić wasz metabolizm do działania. Pijąc go systematycznie, możecie stracić nawet do 2,5 kg zaledwie w 5 dni! Spróbujcie, a zobaczycie, że naprawdę było warto!

Do przygotowania napoju będziemy potrzebowali:

  • 1,5 l wody
  • 1 cytrynę
  • 1 świeżego ogórka
  • 1 łyżkę startego imbiru
  • 12 listków mięty

Sposób przygotowania:

Na samym początku należy cytrynę oraz ogórka dokładnie umyć. Następnie kroimy je na plasterki i przekładamy do naczynia, w którym chcemy przyrządzić napój – może to być na przykład dzbanek lub duży słoik. Dodajemy także starty imbir oraz listki mięty. Całość zalewamy wodą i dokładnie mieszamy. Następnie naczynie z napojem wkładamy do lodówki lub inne chłodne miejsce. Napój jest gotowy do spożycia następnego dnia.

Ten napój świetnie nawadnia i gasi nasze pragnienie. Sięgajmy po niego zawsze, kiedy tylko będziemy mieli na niego ochotę. Stosujmy go regularnie w połączeniu ze zdrowym odżywianiem oraz ruchem, a już o 5 dniach zauważymy pierwsze efekty!

Pamiętaj, aby podzielić się tym przepisem ze swoimi bliskimi i znajomymi! Być może razem podejmiecie się tego wyzwania? Spróbujcie, a sami się przekonacie jakie ten napój przynosi korzyści dla zdrowia! Gwarantujemy Wam, że po nim będziecie czuli się odświeżeni i pełni energii! Powodzenia!