PRZEŻYŁ ŚMIERĆ KLINICZNĄ, OPOWIEDZIAŁ CO WIDZIAŁ! TO NIESAMOWITE!

Różne

Informacje o koronawirusie w Polsce:

Mamy 312 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (50), wielkopolskiego (42), mazowieckiego (36), małopolskiego (28), łódzkiego (23), dolnośląskiego (22), opolskiego (19), lubelskiego (15), zachodniopomorskiego (14),kujawsko-pomorskiego (12), pomorskiego (11), warmińsko-mazurskiego (11), podkarpackiego (10), podlaskiego (5), świętokrzyskiego (4), lubuskiego (3). 7 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.Z powodu #COVID19 zmarły 4 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 9 osób. Liczba zakażonych koronawirusem 2 875 136/74 152 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Nastolatek przeżył śmierć kliniczną, opowiedział co się działo

Ten 17-letni chłopiec nie żył przez prawie pół godziny – jego serce przestało bić. Do sytuacji doszło podczas trenignu. Medycy robili co mogli, aby uratować chłopaka, a w tym czasie on powrócił do żywych. 17-latek opowiedział co działo się podczas czasu, w którym jego serce nie biło.

Był martwy przez 20 minut

Historię Zacka opowiedział twórca kanału „Robert Skassa – Prowadzi mnie Jezus”. To dzięki niemu dowiadujemy się, co chłopak widział „po drugiej stronie”, gdy jego serce przestało bić.

Gdy przebywałem poza ciałem w ciągu tych dwudziestu minut, zobaczyłem mężczyznę, który miał długie włosy i brodę. Szybko zdałem sobie sprawę, że to był Jezus. (…) Podszedłem do niego, położył dłoń na moim ramieniu i powiedział mi, że wszystko będzie w porządku i żebym się nie martwił

— mówił chłopak w rozmowie z lokalną prasą.