Katarzyna Cichopek pokazała z kim spędza majówkę. Fala krytyki pod zdjęciem gwiazdy!

Wiadomości

Katarzyna Cichopek dodała zdjęcie, które zdradza, z kim spędza tegoroczną majówkę. Aktorka pochwaliła się nim na swoim profilu na Instagramie.

Ostatnie miesiące nie były dla Katarzyny łatwe. Aktorka rozstała się z mężem Marcinem Hakielem, który, wbrew wcześniejszym zapewnieniom, chętnie opowiedział publicznie na temat zakończenia związku sugerując, że żona zostawiła go dla innego mężczyzny. 

Gwiazda dodała zdjęcie z ukochaną córką Helenką. Niestety, jej obserwujący nie są zachwyceni najnowszym postem aktorki. Jakie komentarze można znaleźć pod fotografią?

Majóweczka. A jak u Was? – zapytała.

Od razu zaczęły się uszczypliwości ze strony fanów:

 “Co tam pani Kasiu dziś reklamujemy?”, “Wystawić dziecko na pokaz, bo to przecież taki ładny dodatek”, “Biedne dziecko…”, “Szkoda, że bez męża” – możemy przeczytać w komentarzach.

Jednak są też osoby, które stanęły w obronie aktorki.

„Pani Kasiu. Proszę się nie przejmować złośliwymi uwagami i usuwać z życia toksycznych ludzi. Dobrej Majóweczki. Pozdrawiam”

„I po co te złośliwości, bez tego nie można chyba żyć. Ile jeszcze jadu siedzi w ludziach” – czytamy na profilu Katarzyny Cichopek.

Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek!

Marcin Hakiel podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską w programie “Miasto Kobiet”, wyznał, jakie były główne przyczyny rozpadu jego wieloletniego małżeństwa. Kasia Cichopek może mieć mu za złe słowa wypowiedziane na antenie.

Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili, że po 17 latach związku, w tym niespełna 14 latach małżeństwa, postanowili się rozstać. Tancerz po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć w wywiadzie o tym, co przeżywał, gdy ich relacja dobiegała końca.

“Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Nie byłem na to przygotowany. (…) Do końca chciałam to naprawić” – zdradził Marcin Hakiel. 

W programie Aleksandry Kwaśniewskiej Marcin Hakiel wyznał, że nie czuje się winny rozpadowi związku, w który wkładał najszczersze intencje. Nie zamierzał walczyć o sprawę, którą uważał za dawno przegraną.

— Może to źle zabrzmi, ale nie mam do siebie żalu, uważam, że byłem fair. Jakaś część mnie myśli, że mogłem coś tam zobaczyć wcześniej, co się działo, ale z drugiej strony, jak na spokojnie o tym pomyślę, to czemu w ogóle miałem szukać. Jak się kogoś kocha, to się kocha bezwarunkowo — stwierdził.

– Dziś czuję się już trochę lepiej, choć nie będę ukrywał, że ta cała sytuacja była dla mnie ciężka. Nie wstydzę się tego, co przeżyłem, przeżywam i będę przeżywać. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że po prostu można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie. W sumie jakaś część mnie do dzisiaj ma jakieś pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki, pomimo tego wszystkiego, co wydarzyło się na końcu.

Nie żyje Robert Morse. 

Odeszła gwiazda kina oraz desek teatrów na Broadwayu. Aktor pojawił się w wielu produkcjach telewizyjnych. Jedna z jego kreacji była szczególnie ceniona wśród widzów. Za rolę w serialu pt. “Mad Men” otrzymał kilka nagród oraz nominacji. Artysta odszedł w wieku 90 lat.

– Mój dobry przyjaciel Bobby Morse zmarł w wieku 90 lat. Ogromny talent i piękny duch. Przesyłam miłość jego synowi Charliemu i córce Allyn. Przez lata świetnie bawiliśmy się, kręcąc “American Crime Story: Sprawę OJ Simpsona” i tak wiele innych – napisał na Twitterze Karaszewski, wiceprezes rady gubernatorów Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Robert Morse był jednym z najlepszych. Spoczywaj w pokoju- żegna aktora produkcja serialu “Mad Men”.