Właśnie premier Morawiecki potwierdził informacje! Duże zmiany w rządzie!

Wiadomości

Po ponad dwóch miesiącach, kiedy to stery w Ministerstwie Finansów przejął sam premier Mateusz Morawiecki, rząd w końcu znalazł nowego szefa resortu. Została nim Magdalena Rzeczkowska, o czym poinformował szef rządu.

Złożyłem wniosek do prezydenta i został on przyjęty, aby powołać Magdalenę Rzeczkowską na stanowisko ministra finansów — powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Największe wyzwanie dla nowego głównego księgowego kraju to wyprostowanie sytuacji z Polskim Ładem i zapewnienie stabilności finansów politycznych. A wszystko to w obliczu zbliżających się wyborów.

Magdalena Rzeczkowska to polska urzędniczka państwowa i prawnik, nadinspektor Służby Celno-Skarbowej, od 2020 sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów i szef Krajowej Administracji Skarbowej.

Marcin Hakiel opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek!

Marcin Hakiel podczas rozmowy z Aleksandrą Kwaśniewską w programie “Miasto Kobiet”, wyznał, jakie były główne przyczyny rozpadu jego wieloletniego małżeństwa. Kasia Cichopek może mieć mu za złe słowa wypowiedziane na antenie.

Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili, że po 17 latach związku, w tym niespełna 14 latach małżeństwa, postanowili się rozstać. Tancerz po raz pierwszy zdecydował się opowiedzieć w wywiadzie o tym, co przeżywał, gdy ich relacja dobiegała końca.

“Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię. Nie byłem na to przygotowany. (…) Do końca chciałam to naprawić” – zdradził Marcin Hakiel. 

W programie Aleksandry Kwaśniewskiej Marcin Hakiel wyznał, że nie czuje się winny rozpadowi związku, w który wkładał najszczersze intencje. Nie zamierzał walczyć o sprawę, którą uważał za dawno przegraną.

— Może to źle zabrzmi, ale nie mam do siebie żalu, uważam, że byłem fair. Jakaś część mnie myśli, że mogłem coś tam zobaczyć wcześniej, co się działo, ale z drugiej strony, jak na spokojnie o tym pomyślę, to czemu w ogóle miałem szukać. Jak się kogoś kocha, to się kocha bezwarunkowo — stwierdził.

– Dziś czuję się już trochę lepiej, choć nie będę ukrywał, że ta cała sytuacja była dla mnie ciężka. Nie wstydzę się tego, co przeżyłem, przeżywam i będę przeżywać. Po 17 latach związku nie wyobrażam sobie, że po prostu można wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie. W sumie jakaś część mnie do dzisiaj ma jakieś pozytywne emocje wobec mojej byłej partnerki, pomimo tego wszystkiego, co wydarzyło się na końcu.

Nie żyje Robert Morse. 

Odeszła gwiazda kina oraz desek teatrów na Broadwayu. Aktor pojawił się w wielu produkcjach telewizyjnych. Jedna z jego kreacji była szczególnie ceniona wśród widzów. Za rolę w serialu pt. “Mad Men” otrzymał kilka nagród oraz nominacji. Artysta odszedł w wieku 90 lat.

– Mój dobry przyjaciel Bobby Morse zmarł w wieku 90 lat. Ogromny talent i piękny duch. Przesyłam miłość jego synowi Charliemu i córce Allyn. Przez lata świetnie bawiliśmy się, kręcąc “American Crime Story: Sprawę OJ Simpsona” i tak wiele innych – napisał na Twitterze Karaszewski, wiceprezes rady gubernatorów Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Robert Morse był jednym z najlepszych. Spoczywaj w pokoju- żegna aktora produkcja serialu “Mad Men”.