Koszmarne wieści obiegły media! Nie żyje bardzo znany piosenkarz!

Wiadomości

Jerry Doucette nie żyje. Znany muzyk rockowy chorował na raka

Kanadyjski muzyk rockowy zmagał się z chorobą nowotworową. Odszedł w poniedziałek 18 kwietnia. Miał 70 lat. Tragiczną informację o śmierci artysty potwierdził jego menadżer Bernie Aubin.

Twórca działał aktywnie aż do 2018 roku. Wówczas poinformował fanów, że ze między innymi ze względu na problemy zdrowotne, odchodzi na emeryturę. Doucette zachorował na raka.


Światowa publiczność mogła poznać go dzięki przebojom: “Mama Let Him Play” i “Nobody”. Największe tryumfy święcił w latach siedemdziesiątych. Jego album “Mama Let Him Play” z 1977 roku błyskawicznie pokrył się platyną.

Spoczywaj w pokoju [*]

Agnieszka Chylińska to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek rockowych. Jurorka “Mam talent!”, autorka bajek dla dzieci i mama na co dzień żyje w bardzo oryginalnych wnętrzach.

Agnieszka Chylińska stawia na oryginalne wnętrza. Gwiazda polskiej sceny muzycznej i jurorka „Mam talent!” otacza się licznymi kolorami. W jej domu króluje oryginalny styl. Fragmenty swojego domu, Chylińska pokazywała m.in. na Facebooku.

W środku panuje chaos, który można wyjaśnić osobowością artystki. Na fotografiach lub nagraniach widać w tle bałagan, którym Chylińska nieszczególnie się przejmuje. W jednym z wywiadów żartowała nawet, że to norma. 

“U nas w domu jest totalny syf, ale kur*a telewizor, to jest taka stara szkoła: “ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony”, Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: “A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?”, a Krystyna mnie podpi***ala i mówi: “A bo mama nam pokazywała z którym piłkarzem się ożeni” – powiedziała dla SE Chylińska.

Piosenkarka zdecydowanie woli przepych od minimalizmu. W pokojach jest dużo mebli, kolorowych tapet oraz bibelotów.