Nie żyje świetny polski wokalista. Ogromna strata

Wiadomości

Członkowie zespołu Poparzeni Kawą Trzy podzielili się tragiczną informacją o śmierci Mariana Hilli, saksofonisty i wokalisty grupy. “Marianek już dla was nie zagra. Walczył z chorobą jak kaszubski twardziel” — możemy przeczytać w poście na Facebooku.

Oto całość postu:

Drodzy! Nasz kochany Marianek już dla Was nie zagra 😞 Bardzo nam go brakuje. Walczył ze swoją chorobą jak kaszubski Twardziel. Do końca był dzielny. Niebywały. Jesteśmy dumni z tego, że wybrał być z nami przez osiemnaście lat. Tworzyć, grać, koncertować, imprezować, pomagać, prowadzić sprawy menadżerskie. Być człowiekiem orkiestrą. Przytulamy wszystkich jego bliskich.

„Bez Ciebie” R.Bryndal

Wiatr bez skrzydeł.

Dzień bez grzechu.

Gra bez końca.

Żart bez śmiechu.

Sen bez nieba.

Ból bez wnętrza.

Pies bez kota.

Chrzest bez zdjęcia. 

Seks bez serca.

Myśl bez wiary.

Strach bez boga.

dłoń bez pary. 

Gość bez krzesła.

Chleb bez świtu.

Koń bez celu.

czas bez zgrzytu.

Szał bez szczęścia.

Dom bez plamy.

Świat bez echa.

Zjazd bez granic.

Krew bez walki.

Staw bez rzęsów.

My bez Ciebie brak w tym sensu. – czytamy na Facebooku.

Swoje pożegnania opublikował również Dariusz Woźniak — dyrektor handlowy działu sprzedaży Grupy RMF.

Nie można tego zrozumieć i zaakceptować to nie powinno tak wyglądać… Za wcześnie, za szybko, za dużo jeszcze pięknych chwil do przeżycia. Kiedy dowiedziałem się o śmierci Mariana, przed głowę przeleciały mi jego obrazy. Tylko radosny, tylko z ogromnym uśmiechem na twarzy, tylko w dobrym nastroju. Takiego go poznałem w radiu i takiego zapamiętam. Człowieka radosnego, życzliwego o wspaniałym ogromnym sercu.

Muzyk skończył Akademię Muzyczną imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie oboju, ale w zespole grał na saksofonie. W Poparzeni Kawą Trzy grają też m.in. Jacek Kret, Roman Osica, Wojciech Jagielski i Mariusz Gierszewski.