Niestety… Znany aktor nie żyje. Fani we łzach [*]

Wiadomości

Nie żyje Robert Morse. 

Odeszła gwiazda kina oraz desek teatrów na Broadwayu. Aktor pojawił się w wielu produkcjach telewizyjnych. Jedna z jego kreacji była szczególnie ceniona wśród widzów. Za rolę w serialu pt. “Mad Men” otrzymał kilka nagród oraz nominacji. Artysta odszedł w wieku 90 lat.

– Mój dobry przyjaciel Bobby Morse zmarł w wieku 90 lat. Ogromny talent i piękny duch. Przesyłam miłość jego synowi Charliemu i córce Allyn. Przez lata świetnie bawiliśmy się, kręcąc “American Crime Story: Sprawę OJ Simpsona” i tak wiele innych – napisał na Twitterze Karaszewski, wiceprezes rady gubernatorów Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Robert Morse był jednym z najlepszych. Spoczywaj w pokoju- żegna aktora produkcja serialu “Mad Men”.

Spoczywaj w pokoju!

Poprawianie Polskiego Ładu.

Polski rząd przyjął nowy, rewolucyjny projekt zakładający kolejne zmiany w prawie podatkowym. W założeniu ma on obniżyć stawkę PIT aż o 5 punktów procentowych z 17 do 12 procent.

To oznacza, że skorzystają wszyscy podatnicy mieszczący się w pierwszym progu podatkowym (do 120 tys. zł). Zgodnie z wyliczeniami Ministerstwa Finansów tacy podatnicy zapłacą rocznie podatek niższy o prawie o jedną trzecią (dokładnie o 29,4 proc.). Zmiana ma dotyczyć 25 mln Polaków. Jak w piątek przekonywał wiceminister finansów Artur Soboń dla 13 mln osób zmiany będą korzystne, a dla reszty neutralne.

Dodatkowo w planach rządu jest zlikwidowanie tzw. ulgi dla klasy średniej. Aktualnie projekt ustawy zostanie skierowany do Sejmu, gdzie będą trwały prace nad jego finalnym kształtem.

“Przyjazne podatki, to przede wszystkim niskie, proste i sprawiedliwe podatki (…) W tych niespokojnych czasach Polacy mogą mieć oparcie w państwie” – podkreślił w piątek premier Mateusz Morawiecki. Dodał, że zaproponowane zmiany w podatkach to m.in. odpowiedź na to co się dzieje w związku z agresją Rosji na Ukrainę.

Pracownik TVP ujawnił ile zarabia Katarzyna Cichopek?

Większości par, które się rozwodzą, doskwiera trudny podział majątku i pogorszenie standardu życia. Nie dotyczy to jednak Kasi Cichopek. Choć jej wspólny majątek z Marcinem Hakielem szacowano na 10 mln zł, na zarobki nie może narzekać. Jej miesięczne wynagrodzenie liczyć można w dziesiątkach tysięcy złotych.

Pracownik TVP w rozmowie z Plotkiem ujawnił, że gwiazda od zawsze była niezależna finansowo i podał, ile zarabia.

Katarzyna Cichoper i Marcin Hakiel byli razem 17 lat, z czego 14 w małżeństwie. 11 marca ogłosili w mediach społecznościowych, że podjęli decyzję o rozstaniu i proszą o uszanowanie ich prywatności. 

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować

Katarzyna Cichopek nie zarabia jedynie na graniu jednej z głównych ról w serialu “M jak miłość”. Od 2020 roku jest też prowadzącą “Pytania na śniadanie” oraz spełnia się jako influencerka na Instagramie. Do tego wszystkiego prowadzi własne biznesy.

Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W “M jak miłość” ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł. Do tego 30 tysięcy złotych w “Pytaniu na śniadanie” i od 20 do 40 tysięcy na Instagramie. Prowadzi też firmę biżuteryjną pod własną marką. Radzi sobie więc bardzo dobrze po rozwodzie. Jest niezależna finansowo, może często wyjeżdżać na wakacje z dziećmi – zdradził pracownik TVP.

Kasia Cichopek podzieliła się dziś ze swoimi fanami radosną nowiną.

Kasia Cichopek w ostatnich dniach chwaliła się swoim obserwującym tym, jak spędza czas w trakcie świąt wielkanocnych na Malediwach. Aktorka wypoczywała na rajskich plażach, pływała z egzotycznymi zwierzętami i przede wszystkim nabierała siły do pracy. Wydaje się, że ten ostatni cel został jak najbardziej spełniony, bo dziś pełna energii zawiadomiła fanów, że wraca na plan serialu.

Czy czasem macie ochotę wcisnąć przycisk pauzy i zatrzymać czas? Tak właśnie czułam się w momencie robienia tego zdjęcia. Dzień powoli się kończył, a ja marzyłam, żeby zatrzymać te piękne chwile, które dziś są już tylko wspomnieniami – wyznała Cichopek pod ostatnim zdjęciem.

W czwartek 21 kwietnia Cichopek poinformowała swoich fanów, że wróciła już do kraju. Pięknie opalona aktorka niemal od razu po powrocie udała się na plan zdjęciowy serialu.

Dzień dobry, witam się z wami po powrocie z urlopu. Już jestem na planie serialu, na który was teraz zapraszam. Zaczynamy kolejną transzę wiosna- lato. Czekamy, aż wreszcie zazielenią się drzewa. Bądźcie ze mną – relacjonowała gwiazda “M jak miłość” na swoim instastory.