OFICJALNE OŚWIADCZENIE ROBERTA LEWANDOWSKIEGO PO MECZU ZE SZWECJĄ! [PILNE]

Wiadomości

Robert Lewandowski na swoje social-media opublikował oficjalny wpis dla wszystkich kibiców, oto jego treść:

Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości – mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości.Dziękujemy ze jesteście.

Choć Robert Lewandowski strzelił dwa gole w spotkaniu ze Szwecją, Polacy przegrali 2:3 i odpadli z Euro 2020. Po końcowym gwizdku kapitan reprezentacji Polski opuszczał boisko ze łzami w oczach.

Podopieczni Paulo Sousy już pożegnali się z mistrzostwami Europy. W drugiej odsłonie Robert Lewandowski skompletował dublet i przywrócił nadzieję Polakom, ale w ostatecznym rozrachunku Szwecja zwyciężyła 3:2.

Biało-Czerwoni zajęli czwarte miejsce w tabeli grupy E Euro 2020. 32-latek nie ukrywał rozczarowania po ostatnim gwizdku Michaela Olivera.

– Trudno być w innym humorze po takim meczu, gdzie na pewno nie można odmówić nam woli walki, ambicji i zdeterminowania, ale zabrakło czegoś. Pewnie zabrakło umiejętności, żebyśmy wygrali ten mecz i grali dalej. Chwała chłopakom za to, że próbowaliśmy i walczyliśmy. To nie wystarczyło – skomentował Lewandowski w wywiadzie dla stacji TVP Sport.

Po meczu fotoreporterzy uchwycili moment, w którym Lewandowski – ze łzami w oczach – opuszczał murawę stadionu w Petersburgu.