Polacy masowo ruszą do Biedronki. Niesamowita okazja

Wiadomości

W najbliższy weekend Biedronka prezentuje kolejną falę wyjątkowych promocji! Od 7 do 8 czerwca klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert, które dają szansę na znaczne oszczędności. To doskonała okazja, aby uzupełnić domowe zapasy, korzystając z obniżonych cen na popularne produkty.

Jedną z głównych atrakcji tej promocji są pomidory malinowe dostępne z niezwykłym rabatem 60%. Pierwotnie wycenione na 14,99 zł za kilogram, teraz można je kupić już za jedyne 5,99 zł za kilogram! To doskonały moment, aby zaopatrzyć się w świeże, polskie pomidory, które idealnie nadają się do sałatek, kanapek czy jako dodatek do posiłków. Pamiętaj, że ta oferta jest ważna do wyczerpania zapasów, dlatego zalecamy szybkie działanie!

Kolejną kuszącą propozycją jest karkówka bez kości z serii Kraina Mięs pakowana próżniowo. Początkowo wyceniony na 24,09 zł za kilogram, obecnie kosztuje zaledwie 12,04 zł za kilogram – oszczędność aż do 50%! Dodatkowo przy zakupie dwóch opakowań jedno otrzymujesz gratis (limit: dwa opakowania na transakcję), dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w to pyszne mięso, idealne do grillowania lub pieczenia.

Promocje te obowiązują wyłącznie przez dwa dni – piątek i sobotę – dlatego koniecznie odwiedź najbliższy sklep Biedronka i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Pamiętaj, że dostępność produktów jest ograniczona w zależności od poziomu zapasów; dlatego rozsądne byłoby zaplanowanie zakupów z wyprzedzeniem. Weekendowe promocje Biedronki to fantastyczna szansa na zaoszczędzenie na codziennych zakupach. Wykorzystując niższe ceny pomidorów malinowych i karkówek bez kości, można przygotować smaczne i pożywne posiłki, nie obciążając domowego budżetu.