Polacy tłumnie ruszą dziś do Lidla! Niecodzienna okazja

Wiadomości

Lidl pragnie zaoferować rodzicom wyjątkową okazję! W nadchodzący czwartek, 6 czerwca, sieć sklepów Lidl uruchamia promocję „1+1 gratis” na wszystkie pieluszki z serii Premium marki Lupilu. To doskonała szansa dla rodziców i opiekunów małych dzieci na zaopatrzenie się w wysokiej jakości pieluszki przy jednoczesnym oszczędzaniu.

Pieluszki Lupilu cieszą się uznaniem wśród rodziców ze względu na swoją wysoką jakość oraz delikatność wobec niemowlęcej skóry. Oferta obejmuje różne rozmiary – od “1 Premium” dla noworodków do “6 Extra Large” dla starszych dzieci – dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią opcję.

Promocja „1+1 gratis” oznacza, że przy zakupie jednego opakowania pieluszek drugie otrzymasz bezpłatnie. To idealna propozycja dla rodzin dysponujących ograniczonym budżetem przeznaczonym na niezbędne artykuły dziecięce.

Korzyści skorzystania z tej promocji:

  • Oszczędności: Rodzice mogą znacząco obniżyć miesięczne wydatki na pieluszki.
  • Zapas: Idealny moment, by uzupełnić zapasy pieluszek nawet na kilka tygodni lub miesięcy.
  • Jakość: Pieluszki Lupilu są rekomendowane przez wielu rodziców ze względu na ich trwałość oraz zdolność utrzymywania suchości.

Należy zauważyć, że promocja dostępna jest wyłącznie poprzez aplikację Lidl Plus. Wszyscy zainteresowani powinni więc upewnić się, że mają aplikację zainstalowaną i aktywowany kupon promocyjny przed udaniem się na zakupy.

Zapraszamy wszystkich rodziców do odwiedzenia swojego najbliższego sklepu Lidl w najbliższy czwartek i skorzystania z tej unikalnej oferty, która przyniesie ulgę domowemu budżetowi.