Smutne wieści obiegły media na temat stanu zdrowia Bogusława Lindy…

Wiadomości

Bogusław Linda coraz chudszy. 

Jakiś czas temu Bogusław Linda postanowił mocno ograniczyć pokazywanie się publicznie. Być może miało to związek z ostatnimi doniesieniami “Super Expressu”, związanymi z nienajlepszym stanem zdrowia aktora. Zdaniem dziennika, słynny aktor miał mieć poważne problemy z kręgosłupem.

W czwartkowy wieczór Bogusław Linda pojawił się na premierze e-booka Doroty Kośmickiej pt. “Zawód: producentka”. Popularny aktor wyglądał jednak zupełnie inaczej, niż jeszcze jakiś czas temu.

Problemy zdrowotne odcisnęły piętno na jego wyglądzie.

“Super Express” spostrzega, że nie tylko schudł, ale również jego głos nie jest już tak mocny, jak jeszcze niedawno.

Boguś trochę ostatnio podupadł na zdrowiu, ale on nie lubi mówić głośno o swoich problemach – przekazała osoba z otoczenia aktora

, cytowana przez “SE”.

Brutalne załamanie pogody, gwałtowne burze i spadek ciśnienia!

W piątek przez Polskę z północnego zachodu na południowy wschód przejedzie chłodny front niżowy. Jego centrum znad Bałtyku szybko przemieści się nad Białoruś. To oznacza gwałtowne burze, silny wiatr i ochłodzenie.

Prognoza IMGW i innych ekspertów od pogody każe nam się przygotować na burze z gradem, odczuwalny spadek ciśnienia i nie tylko. Niż baryczny groźnie patrzy w kierunku naszego kraju. Oprócz wyładowań atmosferycznych, zmierzymy się m.in. z konkretnym spadkiem temperatur.

W piątek burze możliwe są zwłaszcza w południowej części naszego kraju. Możliwe są porywy wiatru do około 70-90 km/h. Opady pochodzenia burzowe sięgnąć mogą do około 15-25 mm. Lokalnie opady gradu.

Uważajcie na siebie!

Prezydent zwołał naradę

Na czwartek Andrzej Duda zwołał pilną naradę w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Posiedzenie z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego i ministrów ma dotyczyć obecnej sytuacji w Ukrainie, wsparcia dla Ukrainy, współpracy, a także przystąpienia Finlandii i Szwecji do NATO. 

Wiadomość przekazał szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch za pośrednictwem wpisu w serwisie społecznościowym Twitter.

“Na dziś wieczór, po powrocie z ćwiczenia wojskowego Defender Europe, Prezydent Andrzej Duda zwołał naradę z udziałem premiera i ministrów ws. sytuacji na Ukrainie, polskiego wsparcia oraz współpracy sojuszniczej, w tym akcesji Szwecji i Finlandii do NATO” – napisał dyrektor BBN w czwartek rano.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg poinformował w środę, że Finlandia i Szwecja złożyły wnioski o dołączenie do Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Ze strony Polski mogę jasno i klarownie zadeklarować, że Polska wyrazi zgodę na przyjęcie Finlandii i Szwecji w możliwie szybkim terminie. Gdy tylko rozpoczną się właściwe procedury zostanie skierowany wniosek do polskiego Sejmu, aby wyrazić zgodę na wejście Finlandii i Szwecji do Sojuszu Północnoatlantyckiego” – powiedział w środę rzecznik rządu Piotr Müller.

Koszmarny wypadek posła PIS’u! Stan jest krytyczny!

Waldemar Olejniczak, poseł PiS okręgu płockiego, uległ groźnemu wypadkowi. Według nieoficjalnych informacji jego stan jest krytyczny. Do wypadku posła PiS doszło na drodze w okolicach Modlina.

Z informacji podanych przez “Super Express” wynika, że do wypadku doszło na drodze w okolicach Modlina. Przed samochód Olejniczaka miał wyskoczyć nagle łoś, który uderzył w pojazd. Poseł przebywa obecnie w szpitalu bielańskim.

Osoba z bliskiego otoczenia Olejniczaka w rozmowie z “SE” przekazała, że polityk jest przytomny, ale jego stan jest poważny.

Życzymy dużo zdrowia