STRZELANINA W SZPITALU! UZBROJONY NAPASTNIK STRZELAŁ DO LUDZI! SĄ OFIARY ŚMIERTELNE!

Wiadomości

Pięć zginęło podczas strzelaniny w szpitalu

W szpitalnym kompleksie w Oklahomie doszło do strzelaniny, w wyniku której zginęło pięć osób, w tym napastnik. Policja nie ustaliła dotychczas jego tożsamości.

Rzecznik policji przyznał, że nie ustalono jeszcze tożsamości podejrzanego. Opisał go jako czarnoskórego mężczyznę w wieku od 35 do 40 lat. Według władz miał długi karabin i pistolet. Użył broni na drugiej kondygnacji części szpitala Natalie Medical Building.

Tamtejsza policja przekazała w mediach społecznościowych, że funkcjonariusze chodzili po całym szpitalu i sprawdzali , czy w żadnym z pomieszczeń nie ma dodatkowych zagrożeń.

Do masakry doszło w środę o godzinie 16.52 czasu miejscowego (23:52 czasu polskiego). Policja była na miejscu już cztery minuty później. Dodatkowo policja otrzymała informację o rzekomym podłożeniu przez napastnika bomby w jednym z okolicznych budynków – podaje “New York Times”.

Nie żyje aktor Charles Siebert

Zmarł Charles Siebert – amerykański aktor filmowy i telewizyjny, który grał w takich serialach, jak “Trapper John, M.D.” i “Xena: wojownicza księżniczka”. Odszedł w wieku 84 lat.

Artysta występował w takich produkcjach jak m.in. “Kojak”, “The Blue Knight”, “As the World Turns”, “Sierżant Anderson” czy “Xena: wojownicza księżniczka”, gdzie oczarował również polskich odbiorców.

Ja podaje Deadline, jego śmierć potwierdzono na stronie teatru 6th Street Playhouse w Santa Rosa w Kalifornii, z którym Siebert był związany zawodowo.

Charles Siebert pozostawił swoją żonę Kristine Leroux Siebert, córkę Gillian Bozanic, syna Christophera, przybraną córkę Kristina Harvey oraz przybranych synów Maxa Lerouxa i Jeremy’ego Lerouxa.

Spoczywaj w pokoju [*]