TRAGICZNY WYPADEK SAMOLOTU NA ŚLĄSKU.. SĄ OFIARY ŚMIERTELNE [*]

Wiadomości

Tragiczny wypadek awionetki na Śląsku.

Dwie osoby zginęły w wypadku awionetki w Rębielicach Królewskich (woj. śląskie). Jak podaje lokalny portal klobucka.pl

, jedną z ofiar jest pułkownik w stanie spoczynku Marek Gładysz, weteran misji w Afganistanie i Iraku.

Informacje w tej sprawie przekazała w czwartek Polska Agencja Prasowa, powołując się na wypowiedź rzeczniczki prasowej śląskiej straży pożarnej, mł. bryg. Anety Gołębiowskiej.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło na komendę straży pożarnej około godziny 18.15. Do tragedii doszło w Rębielicach Królewskich, w powiecie kłobuckim.

“W katastrofie pod Rębielicami Kólewskimi w gminie Popów zginął doskonale znany mieszkaniec Krzepic, były wojskowy, od niedawna pilot, uczestnik walk za granicą, który jeszcze niedawno, kilka tygodni temu opowiadał o zagrożeniach płynących ze wschodu w związku z wojną na Ukrainie w krzepickim domu kultury. Pułkownik Marek G. leciał dzisiaj wraz ze swoją matką, a około godziny 18.15 z nieznanych jeszcze powodów jego samolot SP-AKW, który wystartował najprawdopodobniej z lotniska w Rudnikach, spadł na polach przy ulicy Królewskiej w Rębielicach Królewskich. Tragedia na pewno wstrząśnie lokalnym środowiskiem” – podają lokalne media klobucka.pl.

Brad Johnson nie żyje.

Zmarł Brad Johnson, amerykański aktor filmowy i telewizyjny znany z filmu “Na zawsze” i serialu “Melrose Place”. Miał 62 lata.

Jeden z najpopularniejszych “Marlboro Manów” odszedł w lutym 2022 roku. Śmierć gwiazdora dopiero na początku czerwca potwierdziła jego agentka.

Brad stracił życie w lutym 2022 roku. Jego przyczyna śmierci została potwierdzona kilka miesięcy później. Według raportu Entertainment Tonight Brad zmarł z powodu powikłań związanych z COVID-19.

— Chociaż zmarł zbyt wcześnie, żył pełnią życia i nauczył swoje dzieci tego samego. Brad bardzo lubił pracę z ziemią, w czasie której zawsze zachowywał i szanował jej naturalne piękno. Za każdym razem najlepiej czuł się w domu na świeżym powietrzu, a jego pasja do ziemi uwidaczniała to. Chociaż Brad kochał bycie kowbojem, polowania i ziemię, miłością jego życia była rodzina — czytamy w oficjalnym oświadczeniu.