PILNE! Nie żyje znany polski dziennikarz. Właśnie się dowiedzieliśmy!

Wiadomości

Zmarł dziennikarz radiowy Przemysław “Jah Jah” Frankowski

Nie żyje dziennikarz muzyczny Przemysław Frankowski, przez wiele lat związany z Antyradiem. “Jah Jah” miał 64 lata.

Dziś o poranku pękły nam serca. Wciąż ciężko nam w to uwierzyć. Dotarła do nas niszcząca informacja o śmierci naszego i Waszego wielkiego przyjaciela – Przemysława »Jah Jah« Frankowskiego. Kultowej i kochanej postaci związanej z historią Antyradia” – poinformowało w sobotę Antyradio w mediach społecznościowych.

Przemysław “Jah Jah” Frankowsk miał 64 lata. Był dziennikarzem muzycznym, autorem tekstów oraz wokalistą zespołu roots reggae Bastion. W latach 2007-2017 pracował w Antyradiu , gdzie prowadził audycję Turbo Top oraz sobotni program Cube.

Brad Johnson nie żyje.

Zmarł Brad Johnson, amerykański aktor filmowy i telewizyjny znany z filmu “Na zawsze” i serialu “Melrose Place”. Miał 62 lata.

Jeden z najpopularniejszych “Marlboro Manów” odszedł w lutym 2022 roku. Śmierć gwiazdora dopiero na początku czerwca potwierdziła jego agentka.

Brad stracił życie w lutym 2022 roku. Jego przyczyna śmierci została potwierdzona kilka miesięcy później. Według raportu Entertainment Tonight Brad zmarł z powodu powikłań związanych z COVID-19.

— Chociaż zmarł zbyt wcześnie, żył pełnią życia i nauczył swoje dzieci tego samego. Brad bardzo lubił pracę z ziemią, w czasie której zawsze zachowywał i szanował jej naturalne piękno. Za każdym razem najlepiej czuł się w domu na świeżym powietrzu, a jego pasja do ziemi uwidaczniała to. Chociaż Brad kochał bycie kowbojem, polowania i ziemię, miłością jego życia była rodzina — czytamy w oficjalnym oświadczeniu.