Wiadomo kto wygra “Taniec z Gwiazdami”? To dla nich ludzie głównie wysyłają SMS’y

Wiadomości

W niedzielę odbędzie się finał 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Pudelkowi już teraz udało się dowiedzieć, kto prawdopodobnie wygra Kryształową Kulę. Jak przekazał nasz informator, jedna z gwiazd dostaje znacznie więcej głosów SMS od rywalek. Domyślacie się o kogo może chodzić?

Choć na 14. edycję “Tańca z Gwiazdami” musieliśmy czekać prawie dwa lata, to produkcja programu i zatrudnione do niego gwiazdy, zrobiły naprawdę wiele, by zapewnić nam całą masę emocji. Finał programu nadszedł dosłownie w mgnieniu oka. Kto wygra program? W dużej mierze decydują o tym widzowie.

Już w niedzielę poznamy zwycięzców 14. edycji “TzG”. O Kryształową Kulę na parkiecie rywalizować będą Roksana Węgiel i Michał Kassin, Maffashion oraz Michael Danilczuk, a także Anita Sokołowsksa w towarzystwie Jacka Jeschke. To pierwszy taki przypadek w historii programu, gdy w finale zatańczą aż trzy pary.

Praktycznie każda z par w ostatnich odcinkach zbierała maksymalne ilości punktów od jury. Nie ma wątpliwości, że w show zostali najlepsi z najlepszych. Warto jednak pamiętać, że nie tylko jury decyduje o tym, kto radzi sobie dobrze na parkiecie. Ogromną rolę w tej kwestii odgrywają przede wszystkim głosujący SMS-owo widzowie. Dzień przed finałem Pudelek poinformował, kto dostaje od nich najwięcej głosów. 

Według informatora portalu Pudelek, największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli mają Anita Sokołowska i Jacek Jeschke.

Zawsze dostaje najwięcej SMS-ów. Jest tą gwiazdą, którą widzowie Polsatu kojarzą najlepiej, bo przez lata grała w jednym z najpopularniejszych seriali stacji, więc nie powinno to nikogo dziwić – cytuje słowa swojego źródła Pudelek. Czy to prawda? Przekonamy się już w niedzielę. 

A Wy komu kibicujecie? Dajcie znać w komentarzu!