9-LATEK NAPISAŁ WZRUSZAJĄCY LIST DO ROBERTA LEWANDOWSKIEGO! ROBERT ODPOWIEDZIAŁ! [PILNE]

Wiadomości

9-letni Kuba postanowił napisać list do samego Roberta Lewandowskiego. Jako wierny kibic polskiej reprezentacji chciał pocieszyć napastnika po porażce drużyny na Euro 2020. Napisał także, że jego marzeniem jest grać w piłkę w drużynie, lecz jest to na ten moment niemożliwe, ponieważ ma chore serduszko. Początkowo na list zareagowała żona naszego najlepszego polskiego piłkarza, ale teraz także sam Robert opublikował wpis na facebooku.

List Kuby lotem błyskawicy rozniósł się po największych facebookowych profilach. Internauci udostępniali zdjęcie w nadziei, że wieść dojdzie do Roberta Lewandowskiego. Jak widać, udało się!

Oto list Kuby:

A tak na list zareagował sam Robert, oto wpis polskiego reprezentanta.

Kuba, Twój list do mnie dotarł ? i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję ?

Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć ??

Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia!

Mocno Cię pozdrawiam ?

Świetny kibic i świetny zawodnik! Koniecznie udostępnij to na swojej tablicy!!

Informacje o koronawirusie w Polsce:

Na oficjalnym profilu ministerstwa zdrowia na twitterze codziennie pojawia się informacja o nowych przypadkach zakażeń koronawirusem w Polsce. W ostatnich tygodniach odnotowano olbrzymie spadki zachorowań.

Oto wpis ministerstwa:

Mamy 100 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: lubelskiego (12), dolnośląskiego (11), łódzkiego (10), mazowieckiego (10), wielkopolskiego (9), małopolskiego (8), śląskiego (7), pomorskiego (6), podkarpackiego (5), warmińsko-mazurskiego (5),świętokrzyskiego (4), zachodniopomorskiego (4), opolskiego (3), podlaskiego (2), kujawsko-pomorskiego (1), lubuskiego (0). 3 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.Z powodu #COVID19 zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 16 osób. Liczba zakażonych koronawirusem 2 879 569/74 974 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Nie żyje legendarny reprezentant Polski w piłce nożnej

Kibice Ruchu Chorzów żegnają klubową legendę, jaką był Antoni Nieroba. Jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy chorzowskiej drużyny i reprezentant Polski odszedł w wieku 82 lat. Rodzina sportowca przekazała wiadomości dotyczące pogrzebu, który odbędzie się w poniedziałek 28 czerwca w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Długiej.

Antoni Nieroba przyszedł na świat 17 stycznia 1939 r. w Chorzowie. Niemalże całą karierę piłkarską związał z Ruchem Chorzów. Obrońca grał w barwach Niebieskich przez siedemnaście sezonów, w trakcie których rozegrał łącznie aż 347 meczów w lidze i strzelił 20 goli. Zdobył z drużyną dwa mistrzostwa Polski w latach 1960 i 1967.

W 1959 roku po raz pierwszy zagrał dla reprezentacji Polski w meczy z Izraelem. Po raz ostatni w koszulce Biało-Czerwonych wystąpił w 1967 roku w spotkaniu przeciwko Rumunii. Łącznie miał na koncie 17 spotkań w kadrze.

W listopadzie 2017 roku Antoni Nieroba otrzymał nagrodę im. Gerarda Cieślika, którą wręcza się najwybitniejszym postaciom związanym z historią Ruchu Chorzów. Łącznie w karierze strzelił 24 bramki. Występował też w europejskich pucharach.

Spoczywaj w pokoju [*]