Emmanuel Macron ostro o Władimirze Putinie.

Wiadomości

Macron ostro o Putinie

– Władimir Putin popełnił historyczny i fundamentalny błąd (…), jest izolowany – oświadczył w piątek prezydent Francji Emmanuel Macron w wywiadzie dla francuskiej prasy regionalnej. Nie wykluczył wyjazdu do Kijowa w najbliższym czasie oraz przyznał, że chce zwiększyć wsparcie finansowe i militarne dla Ukrainy.

Jednocześnie prezydent Francji stwierdził, że Zachód nie powinien zbyt ostro atakować Rosji. – Nie powinniśmy poniżać Rosji po to, aby w dniu, w którym ustaną walki, można było zbudować dalsze relacje kanałami dyplomatycznymi – wyjaśnił.

AFP zauważa, że w ten sposób Macron zaprzeczył słowom rosyjskiego prezydenta Władimira Putina, który w piątek powiedział, że doniesienia o blokowaniu przez Rosję ukraińskich portów są “blefem” Zachodu, próbującego ukryć własne błędy polityczne.

– Poprosiłem naszych przedsiębiorców o przyspieszenie produkcji uzbrojenia, to nie tylko kwestia odtworzenia naszych zapasów, ale i wzmocnienia naszej niezależności – przekonywał.

Brad Johnson nie żyje.

Zmarł Brad Johnson, amerykański aktor filmowy i telewizyjny znany z filmu “Na zawsze” i serialu “Melrose Place”. Miał 62 lata.

Jeden z najpopularniejszych “Marlboro Manów” odszedł w lutym 2022 roku. Śmierć gwiazdora dopiero na początku czerwca potwierdziła jego agentka.

Brad stracił życie w lutym 2022 roku. Jego przyczyna śmierci została potwierdzona kilka miesięcy później. Według raportu Entertainment Tonight Brad zmarł z powodu powikłań związanych z COVID-19.

— Chociaż zmarł zbyt wcześnie

, żył pełnią życia i nauczył swoje dzieci tego samego. Brad bardzo lubił pracę z ziemią, w czasie której zawsze zachowywał i szanował jej naturalne piękno. Za każdym razem najlepiej czuł się w domu na świeżym powietrzu, a jego pasja do ziemi uwidaczniała to. Chociaż Brad kochał bycie kowbojem, polowania i ziemię, miłością jego życia była rodzina — czytamy w oficjalnym oświadczeniu.