Pracownik się wygadał! Wiadomo ile zarabia Katarzyna Cichopek za “M jak miłość” i “PnŚ”!

Wiadomości

Pracownik TVP ujawnił ile zarabia Katarzyna Cichopek?

Większości par, które się rozwodzą, doskwiera trudny podział majątku i pogorszenie standardu życia. Nie dotyczy to jednak Kasi Cichopek. Choć jej wspólny majątek z Marcinem Hakielem szacowano na 10 mln zł, na zarobki nie może narzekać. Jej miesięczne wynagrodzenie liczyć można w dziesiątkach tysięcy złotych.

Pracownik TVP w rozmowie z Plotkiem ujawnił, że gwiazda od zawsze była niezależna finansowo i podał, ile zarabia.

Katarzyna Cichoper i Marcin Hakiel byli razem 17 lat, z czego 14 w małżeństwie. 11 marca ogłosili w mediach społecznościowych, że podjęli decyzję o rozstaniu i proszą o uszanowanie ich prywatności. 

Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować

Katarzyna Cichopek nie zarabia jedynie na graniu jednej z głównych ról w serialu “M jak miłość”. Od 2020 roku jest też prowadzącą “Pytania na śniadanie” oraz spełnia się jako influencerka na Instagramie. Do tego wszystkiego prowadzi własne biznesy.

Kasia przeżywa teraz ponownie swój czas. W “M jak miłość” ma więcej dni zdjęciowych: od pięciu do siedmiu dni na stałe, a czasami nawet dziesięć, więc zarabia 14-28 tysięcy złotych za serial. Honorarium za dzień zdjęciowy to 2800 zł. Do tego 30 tysięcy złotych w “Pytaniu na śniadanie” i od 20 do 40 tysięcy na Instagramie. Prowadzi też firmę biżuteryjną pod własną marką. Radzi sobie więc bardzo dobrze po rozwodzie. Jest niezależna finansowo, może często wyjeżdżać na wakacje z dziećmi – zdradził pracownik TVP.

Kasia Cichopek podzieliła się dziś ze swoimi fanami radosną nowiną.

Kasia Cichopek w ostatnich dniach chwaliła się swoim obserwującym tym, jak spędza czas w trakcie świąt wielkanocnych na Malediwach. Aktorka wypoczywała na rajskich plażach, pływała z egzotycznymi zwierzętami i przede wszystkim nabierała siły do pracy. Wydaje się, że ten ostatni cel został jak najbardziej spełniony, bo dziś pełna energii zawiadomiła fanów, że wraca na plan serialu.

Czy czasem macie ochotę wcisnąć przycisk pauzy i zatrzymać czas? Tak właśnie czułam się w momencie robienia tego zdjęcia. Dzień powoli się kończył, a ja marzyłam, żeby zatrzymać te piękne chwile, które dziś są już tylko wspomnieniami – wyznała Cichopek pod ostatnim zdjęciem.

W czwartek 21 kwietnia Cichopek poinformowała swoich fanów, że wróciła już do kraju. Pięknie opalona aktorka niemal od razu po powrocie udała się na plan zdjęciowy serialu.

Dzień dobry, witam się z wami po powrocie z urlopu. Już jestem na planie serialu, na który was teraz zapraszam. Zaczynamy kolejną transzę wiosna- lato. Czekamy, aż wreszcie zazielenią się drzewa. Bądźcie ze mną – relacjonowała gwiazda “M jak miłość” na swoim instastory.

Hollis Resnik nie żyje

Zmarła Hollis Resnik – amerykańska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna oraz piosenkarka. Miała jedynie 66 lat.

Hollis Resnik należała do tych aktorek, które tak bardzo pokochały teatr, że nigdy nie dały się skusić urokom Hollywood. Mimo propozycji z Fabryki Snów nigdy nie opuściła Chicago, stając się jedną z największych legend tamtejszego teatru.

Jak podaje Deadline, o śmierci Resnik doniósł portal Chicago Tribune. Zgon potwierdzili bliscy aktorki, jej rzecznik prasowy oraz wielebny Jim Heneghan. Przyczyną śmierci była niewydolność serca.

– Przez dziesięciolecia była panującą divą chicagowskiego teatru. Gwiazda musicali o bogatym głosie i wyjątkowej prezencji, ogromnym poczuciu humoru i nieprzeciętnej osobowości. Na scenie i poza nią – pisał o niej krytyk teatralny, Chris Jones w magazynie “Tribune”.

Na jaw niedawno wyszła choroba Katarzyny Cichopek

 Jak udało ustalić się „Super Expressowi”, dolegliwość to zespół cieśni nadgarstka. Na czym polega ten problem? Objawia się dotkliwym drętwieniem, często mrowieniem, a czasem nawet bólem nadgarstka. Mało tego, według wspomnianego wyżej źródła aktorce w tej części ręki wyrósł jeszcze niezłośliwy guz, którego trzeba było wyciąć. Przy takiej kombinacji jej problem musiał być naprawdę męczący.

Kasia Cichopek przez kilka dni szalała na Malediwach. Aktorka pierwszy raz od kilkunastu lat spędziła świąteczny czas bez męża. Gwiazda kilka tygodni temu ogłosiła, że ona i Marcin Hakiel postanowili się rozstać. 

Gwiazda, wracając do Polski, wysiadając z samolotu, znów miała rękę w ortezie. Okazuje się, że naprawdę cierpi, a jej schorzenie jest poważne – u Kasi Cichopek zdiagnozowano bowiem zespół cieśni nadgarstka.

Chociaż sama gwiazda nie powiedziała, co jej dolega, to szybko do takich informacji dotarły tabloidy.

U Kasi zdiagnozowano zespół cieśni nadgarstka oraz guz w ręce, tzw. ganglion. To guz narosły na nerwie. Na szczęście jest niezłośliwy, ale upośledzał funkcje ręki i wymagał usunięcia. Stąd operacja. Teraz Kasię czeka jeszcze rehabilitacja. Niestety, nie ma gwarancji, że ręka w takich wypadkach wróci do pełnej sprawności, ale Katarzyna jest pełna dobrych myśli. Jest mamą, musi być sprawna – zdradzał informator Plotka.