STRZELANINA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM! SĄ OFIARY ŚMIERTELNE! [PILNE]

Wiadomości

Strzelanina w sklepie spożywczym. Dwie osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły od strzałów z broni palnej w sklepie spożywczym w Schwalmstadt w środkowych Niemczech – poinformowała we wtorek w południe policja.

Policja jest na miejscu i bada okoliczności zdarzenia. Jak informują służby , nie ma zagrożenia dla osób postronnych.

Wkrótce więcej informacji.

Beata Kozidrak dostanie wyższy wyrok?

Beata Kozidrak (62 l.) na początku maja usłyszała wyrok za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Artystce przez chwilę groziła kara pozbawienia wolności.

Choć zapadł już wyrok w sprawie Kozidrak, od którego się odwoływała, teraz to prokuratura zamierza wnieść apelację.

Również Prokuratura Okręgowa nie zgodziła się z wyrokiem o czym poinformował jej Rzecznik w rozmowie z „Super Expressem”:

W ocenie prokuratury orzeczona przez Sąd Rejonowy dla Mokotowa kara jest rażąco łagodna, a jako taka nie spełni stawianych jej celów. Prokuratura planuje wysłać do sądu wniosek o uzasadnienie wyroku, a następnie się od niego odwołać, bo choć zadowalająca jest dla niej wysoka kara grzywny, to liczyła na to, że oskarżona będzie wykonywała prace społeczne – przekazała dla „SE” rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Prokuratura planuje odwołać się od nieprawomocnego wyroku. – W przedmiotowej sprawie sporządzana jest przez prokuratora apelacja od nieprawomocnego wyroku skazującego Beatę P. – skomentowała w rozmowie z “Party” rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.